Kategorie
Ostatnio w galerii
Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Pasowanie na ucznia

Plan zajęć teoretycznych 2019/2020

PLAN  ZAJĘĆ  PRZEDMIOTÓW  TEORETYCZNYCH

                                                     w roku szkolnym 2019/2020

 

Cykl 6-letni

 

klasa

 

przedmiot

 

dzień tygodnia

 

godzina

 

nr sali

 

nazwisko nauczyciela

 

I a

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

13.00 – 13.45

13.50 - 14.35

 

13.00 – 13.45

 

 

26

 

mgr Anna Bartkiewicz-

Brzozowska

 

I b

 

Kształcenie słuchu z rytmiką

 

Kształcenie słuchu z rytmiką

 

poniedziałek

 

środa

 

14.45 – 15.55

 

13.30 – 14.35

 

 

 

26

 

 

mgr Renata Fiałkowska – Duma

 

 

II a

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

 

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

 

13.50 – 14.35

 

 

26

 

 

mgr Anna Bartkiewicz-

Brzozowska

II b

 

Kształcenie słuchu z rytmiką

 

Kształcenie słuchu z rytmiką

 

 

poniedziałek

 

środa

 

16.00 – 17.10

 

14.40 – 15.45

 

26

 

 

mgr Renata Fiałkowska – Duma

 

 

III a

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

wtorek

 

piątek

piątek

 

16.20 – 17.05

 

14.40 – 15.25

15.30 – 16.15

 

 

26

 

mgr Anna Bartkiewicz-

Brzozowska

 

 

 

 

III „b”

 

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

Kształcenie słuchu

 

poniedziałek

poniedziałek

 

środa

 

16.05 – 16.55

17.15 – 18.00

15.50 – 16.35

 

5

       26

       26

 

  mgr Marta Dąbrowska

  mgr Renata Fiałkowska – Duma

 

   mgr Marta Dąbrowska

 

IV

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

 

 

poniedziałek

poniedziałek

 

      czwartek

 

14.25 – 15.10

15.15 – 16.00

14.25 – 15.10

 

 

 

     5

 

 

 

mgr Piotr Stefaniszyn

 

 

 

V „a”

 

 

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

   poniedziałek

 

czwartek

czwartek

 

17.00 – 17.45

 

15.15 – 16.00

16.05 – 16.50

 

 

5

 

 

 

mgr Piotr Stefaniszyn

 

 

 

V „b”

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

             Kształcenie słuchu

 

wtorek

wtorek

 

piątek

17.10 – 17.55

18.00 – 18.45

16.20 – 17.05

 

 

26

 

 

 

mgr Marta Dąbrowska

 

 

VI

 

 

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

 

poniedziałek

 

czwartek

czwartek

 

17.50 – 18.35

16.55 – 17.40

17.45 – 18.30

 

 

5

 

 

mgr Piotr Stefaniszyn

 

 

       

                                                                                               Cykl 4-letni

 

 

Klasa

 

przedmiot

 

dzień tygodnia

 

godzina

 

nr sali

 

nauczyciel

 

I

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

 

wtorek

 

piątek

 

14.40 – 15.25

14.40 – 15.25

 

 

5

 

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

 

 

II

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

Kształcenie słuchu

 

 

wtorek

 

 

piątek

15.30 – 16.15

16.20 – 17.05

15.30 – 16.15

 

 

      5

 

 

mgr Małgorzata Panek - Kiszczak

 

 

III

 

Kształcenie słuchu

 

             Audycje muzyczne

             Kształcenie słuchu

 

 

wtorek

 

piątek

piątek

 

 

17.10 – 17.55

17.10 – 17.55

18.00 – 18.45

 

 

 

26

5

 

mgr Małgorzata Panek-Kiszczak

 

mgr Marta Dąbrowska

mgr Małgorzata Panek – Kiszczak

 

 

IV

 

 

 

Kształcenie słuchu

 

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

 

wtorek

 

piątek

piątek

18.00 – 18.45

16.20 – 17.05

17.10 – 17.55

 

 

 

5

 

 

   

mgr Małgorzata Panek – Kiszczak

 

 

 

 

 

  Chór, orkiestra i zespoły instrumentalne, to przedmioty obowiązkowe!

Chór – środy godz. 15.00 – 16.30 – chór dziecięcy – Aula PSM w Kłodzku

Orkiestra – we środy godz. 16.30 – 18.00 - Aula PSM w Kłodzku

zespoły instrumentalne  - według ustalenia przez nauczyciela

 

Wersja do pobrania: