Kategorie
Ostatnio w galerii
Koncert klas akordeonu, fletu i trąbki w PSM w Bystrzycy Kłodzkiej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/15

 

 

 


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/14

Akordeon:

    

   

 

Fortepian:

   

 

Gitara:

    

    

    

 

Skrzypce:

    

 

Wiolonczela:

 

 


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/13

 

    

    

    

    

    

    

 

 

 

    

    


 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2011/12

 

 

Opis: STA47100 - Kopia.JPG

 

Szymon Wejcht

/gitara – kl. III (6)/

 

nauczyciel: Agnieszka Kozakowska

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

w

V Mikołajkowym Konkursie Gitarowym w Rybniku

Rybnik 2011 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Piotr Idczak

/gitara – kl. III (6)/

 

nauczyciel: Witold Kozakowski

 

 

 

 

II  MIEJSCE kat. II  gr. II

w

IX Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę Muzyczną w Lubaniu

Lubań 2012 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Michał Szemik

/gitara – kl. II (4)/

 

nauczyciel: Witold Kozakowski

 

 

 

 

II  MIEJSCE kat. II  gr. III

w

IX Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę Muzyczną w Lubaniu

Lubań 2012 r.

 

 

Bartłomiej Adamczewski

/gitara – kl. II (4)/

 

nauczyciel: Witold Kozakowski

 

 

II  MIEJSCE kat. II  gr. III

w

IX Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę Muzyczną w Lubaniu

Lubań 2012 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Ewa Jabłońska

/skrzypce – kl. II (6)/

 

nauczyciel: Danuta Wolnomiejska

 

 

II  MIEJSCE

w

XIX  Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej

Bystrzyca Kłodzka 2012 r.

 

 

Maja Gruszka

/skrzypce – kl. II (6)/

 

nauczyciel: Danuta Wolnomiejska

 


 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Aleksandra Jackiewicz

/skrzypce – kl. III (6)/

 

nauczyciel: Danuta Wolnomiejska

 

 

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

w

XIX  Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej

Bystrzyca Kłodzka 2012 r.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

I  MIEJSCE

w

XIX  Prezentacjach Młodych Skrzypków w Bystrzycy Kłodzkiej

Bystrzyca Kłodzka 2012 r.

 

 

II  MIEJSCE

oraz

NAGRODA za najlepsze wykonanie utworu Janiny Garści

i Antoniego Cofalika „Wróble”

w

V  Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli

Stalowa Wola 2012 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Bartłomiej Pacan

/skrzypce – kl. III (6)/

 

nauczyciel: Zbigniew Szuba

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

w

XVI  Spotkaniach Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku

Kłodzko 2012 r.

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Andrzej Opaliński

/akordeon – kl. VI (6)/

 

nauczyciel: Liliana Stopka

 

 

 

II  MIEJSCE

w

IX  Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym w Głogowie

Głogów 2012 r.

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Tomasz Brusiński

/akordeon – kl. III (4)/

 

nauczyciel: Liliana Stopka

 

 

 

 

 

 

III  MIEJSCE

w

IX  Międzyszkolnym Konkursie Akordeonowym w Głogowie

Głogów 2012 r.

 

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Natan Szwedkowicz

/fortepian – kl. II (6)/

 

nauczyciel: Angelika Rembowiecka

 

 

 

 

II  MIEJSCE

w

Forum Młodych Pianistów im. Gertrudy Konatkowskiej w Poznaniu

Poznań 2011 r.

 

 

 

I  MIEJSCE

w

XI  Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Görlitz

Görlitz 2012 r.

 

 

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Dalia Bachmatiuk

/fortepian – kl. II (4)/

 

nauczyciel: Joanna Kocyan

 

 

 

I  MIEJSCE  gr. II

w

V  Chrzanowskich Spotkaniach Młodych Instrumentalistów

Chrzanów 2012 r.

 

WYRÓŻNIENIE

w

VII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów

im. Stefanii Woytowicz w ramach XX Jasielskich Spotkań Muzycznych

Jasło 2012 r.

 

WYRÓŻNIENIE

w

XIII  Legnickim Konkursie Pianistycznym

Legnica 2012 r.

 

I  MIEJSCE

w

VII Łowieckim Konkursie Miniatur Fortepianowych

Wrocław 2012 r.

 

 

 

                     Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Klara Jachimczak

/fortepian – kl. IV (6)/

 

nauczyciel: Angelika Rembowiecka

 

 

II  MIEJSCE

w

XI  Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Görlitz

Görlitz 2012 r.

 

 

WYRÓŻNIENIE

w

XVII Ogólnopolskim Turnieju Pianistycznym

im. H. Czerny-Stefańskiej w Żaganiu

Żagań 2012 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Trio Gitarowe SMS

w składzie:     Małgorzata Mróz

                        Szymon Armata

                        Szymon Wejcht

 

nauczyciel prowadzący:

Witold Kozakowski

 

 

 

 

WYRÓŻNIENIE

w

XXI  Bystrzyckim Konkursie Zespołów Kameralnych w Bystrzycy Kłodzkiej

Bystrzyca Kłodzka 2012 r.

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Duet Fortepianowy

w składzie: Dalia Bachmatiuk

                        Arkadiusz Tucholski

 

nauczyciel prowadzący:

Joanna Kocyan

 

 

 

 

 

III  MIEJSCE

w

XII  Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

Jelenia Góra 2012 r.

 

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Duet Fortepianowy

w składzie:   Weronika Krasoń

                        Klara Jachimczak

 

nauczyciel prowadzący:

                                   Katarzyna Mąka

                             Angelika Rembowiecka

 


 

 

 

           Aleksandra Morawska

               (fortepian - kl. III/6)

 

       nauczyciel – Katarzyna Mąka

 

II  MIEJSCE

w

XII  Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych w Jeleniej Górze

Jelenia Góra 2012 r.

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

NAGRODA „Srebrnej Rączki”

w VII Miniaturowych Zmaganiach Najmłodszych Pianistów w Świdnicy

Świdnica 2012 r.

 

Opis: HPIM1511 - Kopia.jpg

 

Elżbieta Malinowska

 

DYPLOM  UZNANIA

za wybitne walory artystyczne akompaniamentu fortepianowego

w

V  Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli

Stalowa Wola 2012 r.

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/11

 

      

    

    

 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/10

 

    

    

    

    

    

  


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/09

 

    

    

    


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2007/08

 

    

    


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2006/07

 

Konrad Kratiuk – III miejsce

Accordion International – Switzerland 2006

Reinach, 24 września 2006 r.

nauczyciel – Liliana Stopka

 

Konrad Kratiuk – II miejsce w kat. od 11 do 15 lat

IX Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva”

Wrocław 2006

nauczyciel – Liliana Stopka

 

Konrad Kratiuk – wyróżnienie w kategorii III

15 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej

Przemyśl, 6-7 grudnia 2006 r.

nauczyciel – Liliana Stopka
 

Konrad Kratiuk – III miejsce w kategorii I

III Międzynarodowy Festiwal Rozrywkowej Muzyki Akordeonowej

Częstochowa 2007

nauczyciel – Liliana Stopka


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2005/06

 

Konrad Kratiuk - III miejsce
I Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej „Od baroku do jazzu”
Wrocław – Brzeg, 6-8 stycznia 2006 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – II miejsce
II Festiwal Współczesnej Muzyki Dziecięcej i Młodzieżowej
„Srebrna szybka” Edycja Międzynarodowa
Kraków, 18-21 stycznia 2006 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – III miejsce
VI Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej i Popularnej
Giżycko, 24-25 marca 2006 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – III miejsce
VII Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe
Sanok 2006
nauczyciel – Liliana Stopka

Kwartet fletowy - III miejsce:

Marcelina Wach
Marta Mikrut
Anna Ursaki
Martyna Kownacka

XV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, kwiecień 2006 r.
nauczyciel – Bożena Adamska

Konrad Kratiuk – I miejsce
IV Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
Lubań, 17 maja 2006 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Tomasz Gracz – tytuł „Srebrnej rączki” w kategorii klas I
Świdnica, 14 czerwca 2006 r.
nauczyciel – Wojciech Natanson


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2004/05

 

Konrad Kratiuk – wyróżnienie
VII Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva”
Wrocław, listopad 2004 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – wyróżnienie w kat. II
XIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej, Przemyśl 2004
Przemyśl, 1-4 grudnia 2004 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – II miejsce w kat. I
Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy
Chełm, 19-22 maja 2005 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – II miejsce w kat.I
II Międzynarodowy Festiwal Rozrywkowej Muzyki Akordeonowej
„Konfrontacje, Częstochowa 2005”
Częstochowa, 2005 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2003/04

 

Konrad Kratiuk – IV miejsce
Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy
Bratysława, 17-19 października 2003 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – II miejsce
VI Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva”
Wrocław, 15 listopada 2003 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Konrad Kratiuk – I miejsce
II międzyszkolny Konkurs Akordeonowy
Lubań, 24 marca 2004 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Duet gitarowy: Marta Pietkiewicz, Tomasz Niczyj  - wyróżnienie
XIII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, 23-24 kwietnia 2004 r.
nauczyciel – Witold Kozakowski

Konrad Kratiuk – III miejsce
VI Międzynarodowe Spotkania Akordeonowe „Sanok 2004”
Sanok, 24 kwietnia 2004 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Justyna Wajda – II miejsce
XI Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, maj 2004 r.
 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2002/03

 

Trio akordeonowo-fletowe - II miejsce
Mariusz Pastuszyński, Daniel Kwiatkowski – akordeon
Malwina Kołbon – flet

V Prezentacje Muzyki Akordeonowej „Harmonia Viva” flet
V Prezentacje Muzyki Akordeonowej
Wrocław, 16 listopada 2002 r.

Konrad Kratiuk - II miejsce
III Ogólnopolski Festiwal Amatorskiego Ruchu Artystycznego
OFARA 2002
Srebrna Góra, 23 listopada 2002 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Tomasz Niczyj - Laureat
Regionalnego etapu przesłuchań klas gitary szkół muzycznych I st.
Lubin, 24-25 lutego 2003 r.
nauczyciel – Witold Kozakowski

Samanta Kobak - Laureatka
Regionalnego etapu przesłuchań klas fortepianu szkół muzycznych I st.
Dzierżoniów, 3-4 marca 2003 r.
nauczyciel – Katarzyna Mąka

Karolina Holly - wyróżnienie
XIII Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Kłodzko, 15-17 maja 2004 r.
nauczyciel – Angelika Rembowiecka

Malwina Rabenda - wyróżnienie
X Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 16-17 maja 2003 r.
nauczyciel – Marta Sochal
akompaniator – Elżbieta Malinowska
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2001/02

 

Trio akordeonowo-fletowe - wyróżnienie
Daniel Kwiatkowski, Mariusz pastuszyński – akordeon

Malwina Kołbon – flet
XI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I stopnia
Bystrzyca Kłodzka, 25-26 kwietnia 2002 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Samanta Kobak – wyróżnienie
XII Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Kłodzko, maja 2002 r.
nauczyciel – Katarzyna Mąka

Katarzyna Tracz – wyróżnienie
IX Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, maja 2002 r.
nauczyciel – Tadeusz Wachowski
akompaniator – Elżbieta Malinowska


 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2000/01

 

Mariusz Pastuszyński – II miejsce kat. młodsza
Jesienne Prezentacje Muzyki Akordeonowej
Wrocław, 19 listopada 2000 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Trio akordeonowo-fletowe – I miejsce
Daniel Kwiatkowski, Mariusz Pastuszyński – akordeon
Malwina Kołbon – flet

Jesienne Prezentacje Muzyki akordeonowej
Wrocław, 19 listopada 2000 r.
nauczyciel flet
Jesienne Prezentacje Muzyki akordeonowej
Wrocław, 19 listopada 2000 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Daniel Kwiatkowski – II miejsce, kat. srasza
Jesienne Prezentacje Muzyki Akordeonowej
Wrocław, 19 listopada 2000 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Kwartet akordeonowy – II miejsce
Mariusz Pastuszyński, Wojciech Sarkowski,
Grzegorz Michalak, Daniel Borzęcki

Jesienne Prezentacje Muzyki Akordeonowej
Wrocław, 19 listopada 2000 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Natalia Figiel – II miejsce
Regionalne przesłuchania uczniów klas fortepianu do
przesłuchań ogólnopolskich
Świdnica, 8-9 lutego 2001 r.
nauczyciel – Katarzyna Mąka

Malwina Rabenda – II miejsce
VIII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 18 maja 2001 r.
nauczyciel – Anna Dzierżanowska
akompaniator – Elżbieta Malinowska

Karolina Matuszkiewicz - wyróżnienie
VIII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 18 maja 2001 r.
nauczyciel – Renata Bednarska
akompaniator – Elżbieta Malinowska
 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1999/2000

 

Daniel Kwiatkowski – I wyróżnienie
Jesienne Prezentacje Muzyki Akordeonowej
Wrocław, 7 listopada 1999 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Mariusz Patuszyński – I miejsce
Przesłuchania Akordeonowe Regionu Dolnośląskiego
Jelenia Góra – Cieplice, 10 marca 2000 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Daniel Kwiatkowski – wyróżnienie
IX Międzyszkolny Konkurs Solfeżowy szkół muzycznych I st. regionu opolskiego
Nysa, 11 kwietnia 2000 r.
nauczyciel – Małgorzata Kiszczak

Malwina Kołbon – wyróżnienie
IX Konfrontacje Instrumentów Dętych
Oława, 12 kwietnia 2000 r.
nauczyciel – Bożena Adamska
akompaniator – Joanna Kocyan

Trio fletowe – wyróżnienie
IX Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, 27 kwietnia 2000 r.
nauczyciel – Bożena Adamska

Karolina Matuszkiewicz – wyróżnienie
VII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 19 maja 2000 r.
nauczyciel – Barbara Juniewicz
akompaniator –Elżbieta Malinowska

Grzegorz Warzecha – wyróżnienie
VII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 19 maja 2000 r.
nauczyciel – Barbara Juniewicz
akompaniator – Elżbieta Malinowska
 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1998/99

 

Natalia Figiel – wyróżnienie
IV Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
Żagań, 24 stycznia 1999 r.
nauczyciel – Katarzyna Mąka
 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1997/98

 

Trio: Agnieszka Idczak – skrzypce, Mateusz Górny – gitara, Andrzej Pastuszyński – akordeon - III miejsce
VII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, ...... kwietnia 1998 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Agnieszka Idczak – III miejsce
Wielkopolski Konkurs Wykonawczy
Poznań, 30 kwietnia 1998 r.
nauczyciel – Tadeusz Wachowski
akompaniator – Elżbieta Malinowska
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1996/97

 

Aleksandra Suchostawska – wyróżnienie w grupie I
II Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
Żagań, 26 stycznia 1997 r.
nauczyciel – Irena Klich

Marta Tasz – wyróżnienie w grupie I
II Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
Żagań, 26 stycznia 1997 r.
nauczyciel – Irena Klich

Jan Popiel – III miejsce
Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I st.
Warszawa, 26 marca 1997 r.
nauczyciel – Irena Klich

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1995/96

 

Aleksandra Suchowstawska - II miejsce w Grupie I
I Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
Żagań, 28 stycznia 1996 r.
nauczyciel – Irena Klich

Małgorzata Czyszczoń – wyróżnienie w grupie II
I Ogólnopolski Turniej Pianistyczny
Żagań, 28 stycznia 1996 r.
nauczyciel – Irena Klich

Aleksandra Suchostawska – II miejsce w grupie I
XIII Konkurs Pianistyczny im. J. S. Bacha
Gorzów Wielkopolski, 21-24 marca 1996 r.
nauczyciel – Irena Klich

Trio akordeonowo-fletowe – III miejsce
V Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych szkół muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, 25-26 kwietnia 1996 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Agnieszka Idczak – wyróżnienie
III Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 17 maja 1996 r.
nauczyciel – Tadeusz Wachowski
akompaniator – Elżbieta Malinowska

Arkadiusz Stopa – II miejsce
III Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 17 maja 1996 r.
nauczyciel – Tadeusz Wachowski
akompaniator – Elżbieta Malinowska

Marta Tasz – III miejsce
VI Kłodzki Konkurs Pianistyczny
Kłodzko, 16-18 maja 1996 r.
nauczyciel – Irena Klich

Katarzyna Góral – wyróżnienie
Konkurs imienia Janiny Garści
Stalowa Wola, 28 maja 1996 r.
nauczyciel – Krzysztof Sala
akompaniator - Skonieczny

Katarzyna Ciesielska - Tytuł „Najlepszy Solfeżysta roku szkolnego 1995/96”
Kłodzko, czerwiec 1996 r.
nauczyciel – Małgorzata Panek-Kiszczak

Natalia Szczygielska - Tytuł „Najlepszy Solfeżysta roku szkolnego 1995/96”
Kłodzko, czerwiec 1996 r.
nauczyciel – Małgorzata Panek-Kiszczak
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1994/95

 

Katarzyna Góral – III miejsce
Wielkopolski Konkurs Wykonawczy
Poznań, 21-25 marca 1995 r.
nauczyciel – Cecylia Kędzia
akompaniator – Elżbieta Malinowska

Katarzyna Góral – wyróżnienie
II Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków
Bystrzyca Kłodzka, 12 maja 1995 r.
nauczyciel – Cecylia Kędzia
akompaniator – Elżbieta Malinowska


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1993/94

 

Jolanta Stopka – IV miejsce w grupie II
II Ogólnopolski Konkurs Młodych Skrzypków i. St. Serwaczyńskiego
Lublin – 21-27 październikia 1993 r.
nauczyciel – Cecylia Kędzia
akompaniator – Roman But`

Radosław Kula – I miejsce w kategorii I
III Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
Kłodzko, 3-4 grudnia 1993 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Tomasz Samek – III miejsce w kategorii II
III Dolniośląski Konkurs Akordeonowy
Kłodzko, 3-4 grudnia 1993 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Łukasz Senkowicz – wyróżnienie
III Konkurs Instrumentów Dętych
Oława, 22-23 marca 1994 r.
nauczyciel – Witold Juran

Nonet – wyróżnienie
III Regionalny Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzko, 28-29 kwietnia 1994 r.
nauczyciel – Stanisław Dąbrowski

Tomasz Samek – II miejsce w kategorii II
III Dolnośląski Konkurs Akordeonowej Muzyki Rozrywkowej
Jelenia Góra, 27-28 maja 1994 r.
nauczyciel – Liliana Stopka
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1992/93

 

Jolanta Stopka – I miejsce
XVIII Konkurs Bachowski
Zielona Góra, 13-15 listopada 1992 r.
nauczyciel – Cecylia Kędzia
akompaniator – Roman But

Tomasz Samek – II miejsce w kat. I
II Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
Kłodzko, 27-28 listopada 1992 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Maciej Wachowski – III miejsce w kat. III
II Dolnośląski Konkurs Akordeonowy
Kłodzko, 27-28 listopada 1992 r.
nauczyciel – Liliana Stopka

Mateusz Zachara – III miejsce
Konkurs Pianistyczny „Chopin dla najmłodszych”
Antonin, 24-26 lutego 1993 r.
nauczyciel – Marta Dąbrowska

Septet – wyróżnienie
III Regionalny Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st.
Bystrzyca Kłodzka, 29-30 kwietnia 1993 r.
nauczyciel – Stanisław Dąbrowski

Katarzyna Gałczyńska – III miejsce
III Kłodzki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I st.
Kłodzko, 14-15 maja 1993 r.
nauczyciel – Irena Klich

Tomasz Samek – wyróżnienie
II Dolnośląski Konkurs Akordeonowy Muzyki Rozrywkowej
Jelenia Góra, 21-22 maja 1993 r.
nauczyciel – Liliana Stopka
 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1991/92

 

Jolanta Stopka - III miejsce
I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy szkół muzycznych I st. im. G. Bacewicz
we Wrocławiu
Wrocław, 7 – 10 maja 1992 r.
nauczyciel – Cecylia Kędzia
akompaniator - Grażyna Ney

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 1990/91

 

Mateusz Zachara – II miejsce
I Dolnośląski Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I st.
Kłodzko, 16 – 17 maja 1991 r.
nauczyciel – Marta Dąbrowska

Beata Przychodaj – wyróżnienie
I Dolnośląski Konkurs Pianistyczny szkół muzycznych I st.
Kłodzko, 16-17 maja 1991 r.
nauczyciel – Iwona Rogozińska

Mateusz Zachara – wyróżnienie
Dolnośląski Konkurs Pianistyczny na najlepsze wykonanie
utworu kompozytora polskiego
Jelenia Góra, 29 maja 1991 r.
nauczyciel – Marta Dąbrowska